Samorzadowe Przedszkole Nr 10

fax: 122693143

Typ przedszkola: publiczne
Ocena przedszkola: 1

Metody wychowcze w tym przedszkolu to późne średniowiecze, aż dziw bierze, że nie stosują już kar cielesnych. Kadra przedszkolna od 20 lat ta sama, program nauczania oraz metody traktowania dzieci, niestety, również. Motywami przewodnimi przedszkola są, do bólu: papież (patron przedszkola) i religia. To rzutuje na to, czego dzieci się uczą, gdzie chodzą na wycieczki i z kim się utożsamiają. Zajęcia z religii prowadzone w sposób nudny i nie interesujący dzieci, a dzieci nie uczęszczające na religię są piętnowane przez wychowawczynie. Szczerze odradzam Samorządowe Przedszkole nr 10 przy ul. Strąkowej w Krakowie wszystkim rodzicom!

Ocena: 1

30-01-2015 - Autor opinii: zwykły rodzic