Przedszkole Niepubliczne "Promyk"

województwo: zachodniopomorskie
fax: 914881837

Ocena przedszkola: 5

Ja doceniam najbardziej codzienny język angielski, który moje dziecko szybko wchłania i potrafi nim na co dzień operować. Kadra jest doskonale wyszkolona, ponieważ dba o wszechstronny rozwój mojego malucha. Córunia jest bardzo zadowolona z tej placówki i z chęcią opowiada mi o dniu spędzonym w Promyku. Ja niedrogo płacę, a córce robię przyjemność. Szczerze polecam i serdecznie dziękuję państwu za wychowanie, pomoc i wsparcie.

Ocena: 5

31-03-2014 - Autor opinii: Klaudia J.

Fachowa opieka, przytulna placówka, rodzinny, ciepły klimat - nic dziwnego, że moje dziecko tak szybko zaklimatyzowało się w tym przedszkolu. Placówka jest w pełni dostosowana do potrzeb maluchów, organizuje im czas pożytecznie, nie tylko na przyjemnej zabawie, ale również na skutecznej nauce. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim język angielski, który odbywa się w przedszkolu każdego dnia, a prowadzony jest przez profesjonalistkę, która zwraca uwagę na postępy każdego dziecka z osobna. Cieszę się, że moja córka uczęszcza do ta prestiżowego przedszkola, nastawionego na satysfakcję malucha, a nie na zawartość portfela jego rodziców. Polecam!

15-03-2014 - Autor opinii: Katarzyna

Super przedszkole- dzieciaki są zachwycone,, uwielbiają chodzić do Przedszkola. Przesympatyczna, kompetentna opieka. Panie mają anielską cierpliwość. fajne zajęcia dodatkowe, a ceny nie wyższe, niż wszędzie. Polecamy

10-05-2013 - Autor opinii: Zadowolona Mama