Przedszkole "Karmelkowy Zakątek" (Centrum Rodzinki)

Małe grupy (max 12 osób), wykwalifikowana kadra, regularna opieka psychologa dziecięcego oraz logopedy, ciekawe zajęcia dodatkowe (ceramika, joga, zajęcia taneczno-ruchowe, języki obce, gimnastyka korekcyjna), zdrowe jedzenie (możliwość doboru diety bezlaktozowej, bezglutenowej oraz wegetariańskiej), duży ogród z placem zabaw, w którym dzieci mają możliwość uprawiać warzywa, owoce oraz kwiaty (hortitoteria), i in.

Wąchały 7
województwo: małopolskie