NPP Malinowa Mandarynka

Niepubliczny punkt przedszkolny dla dzieci w wieku 3-5 lat na Mokotowie: indywidualne podejście do każdego Dziecka; stała współpraca z Rodzicami; przyjazna atmosfera wzbudzająca w Dziecku poczucie bezpieczeństwa; profesjonalna opieka specjalistów; konsultacje medyczne 2x do roku; nauka przez zabawę; autorskie programy nauczania; liczne zajęcia - krav maga, angielski, korektywa, taniec, itp. Rodzicu - sprawdź nas! Zapraszamy do przedszkola skrojonego na miarę dla Dzieci! :)

Malczewskiego 54
województwo: mazowieckie

Oferujemy:

• Podstawę programową MEN;
  • Uzupełnienie podstawy programowej o dodatkowe programy nauczania zatwierdzone przez MEN;
  • Gimnastykę korekcyjną celem kształtowania prawidłowej postawy u dzieci – 2x w tygodniu;
  • Diagnozę mowy u dziecka prowadzoną przez wykwalifikowanego logopedę;
  • Opiekę psychologa;
  • Medyczne przeglądy okresowe (2x w roku) prowadzone przez pediatrę, dentystę i ortopedę;
  • Naukę tańca;
  • Zajęcia rytmiczne;
  • Treningi krav-maga 2x w tygodniu;
  • Język angielski 4x w tygodniu;
  • Zabawy i gry dydaktyczne;
  • Bajkoterapię;
  • Zajęcia relaksacyjne;
  • Zajęcia teatralne;
  • Klub Małego Archeologa;
  • Klub Małego Przyrodnika;
  • Grupy zróżnicowane wiekowo;
  • Wycieczki;
  • Teatrzyk Młodego Widza;
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Wszystko to w standardzie :)