Niepubliczne Przedszkole Magiczny Domek

"MAGICZNY DOMEK" to kameralne, niepubliczne przedszkole w Zaczerniu koło Rzeszowa, Działamy od 1 marca 2011 roku, na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Aktualnie przyjmujemy zapisy do dwóch grup: I grupa - dzieci młodsze (2 - 3 lat) II grupa - dzieci starsze (4 - 5 lat) Każda z grup będzie prowadzona przez wykwalifikowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego (z wykształceniem wyższym pedagogicznym), którego pracę wspomagać będzie specjalista z zakresu nauki języka angielskiego i zajęć umuzykalniających. Nasze przedszkole jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Lokal spełnia wszelkie normy wymagane zarówno przez Straż Pożarną, jak i Sanepid, określone przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 27 maja 2010 roku.

Zaczernie 965C
36-062 Zaczernie