Centrum Inicjatyw Dziecięcych - Zamek Księżniczki Oliwki

Drodzy Rodzice, Centrum Inicjatyw Dziecięcych - Zamek Księżniczki Oliwki to miejsce które stworzyliśmy specjalnie z myślą o Waszych najmłodszych pociechach w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Oferujemy profesjonalną opiekę w godzinach 06.40 - 19:00 od poniedziałku do piątku. Nasza placówka zapewnia przyjazną atmosferę, w której dzieci będą uczyć się życia w grupie oraz obcowania z rówieśnikami. W ciągu dnia prowadzimy zróżnicowane zajęcia dla dzieci, tak aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny. Posiadamy zabawki specjalnie dostosowane do wieku dziecka, różnorodne i przytulne sale do zabaw. Dbamy o to, by maluchy czuły się u nas jak w domu. Nasz wykwalifikowany personel zapewni im ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy.

Jugosłowiańska 48
województwo: dolnośląskie