Przedszkole Niepubliczne Wyspa Malucha

Przedszkole wspierające potencjał każdego dziecka. Zapisy już od 15 kwietnia 2011r. Jednorazowe wpisowe:400,- zł. Czesne: 750,- zł miesięcznie. W ofercie: dni adaptacyjne, wysoko wykwalifikowana kadra, patronat Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie, indywidualne podejście do kazdego dziecka, nowy budynek z systemem monitoringu, pracownia multimedialna, bezpieczny plac zabaw, własna kuchnia, nowoczesne pomoce dydaktyczne. W cenie m.in. : opieka psychologa i bieżąca diagnoza osiągnięć dziecka, zajęcia komputerowe w nowoczesnej pracowni multimedialnej, opieka logopedyczna, język angielski, rytmika i taniec, gimnastyka korekcyjna, zajęcia muzyczne, bajko- i muzykoterapia, treningi pamięci oraz twórczego myślenia.

Przecław 101
72-005 Przecław