Niepubliczne Przedszkole Wesołe Słoneczka

tel: 322048243
fax: 322048243

Ocena przedszkola: 5

Fajne przedszkole! Opieka pielęgniarki, logopedy oraz psychologa to ekstra sprawa. W tym przedszkolu synek zaadaptował się bez problemów, co więcej doskonale dogaduje się z grupą rówieśniczą i bardzo lubi zajęcia teatralne.

Ocena: 5

13-04-2015 - Autor opinii: joanna

Troskliwa opieka i fajne zajęcia. Co więcej mogę powiedzieć o tym przedszkolu. Widziałam tę placówkę i uważam że jest ona bardzo dobrze przystosowana do potrzeb dzieci.

Ocena: 5

29-12-2014 - Autor opinii: anka