Niepubliczne Przedszkole "Nibylandia"

tel: 343220088
fax: 343220088

Ocena przedszkola: 2

Przedszkole nastawione tylko na kasę. Catering niezły, ale porcje mizerne. Pseudo pani dyrektor zbiera ze śniadania kanapki których dzieci nie zjadły, a po południu jak dziecko zgłodnieje to już nie ma co jeść. Brak pomocy naukowych, wszystko na totalnym minimum. Nauczycielki się starają, ale bez pewnych materiałów jest im ciężko. Syn chodzi tam trzeci rok(dużo dobrych kolegów)ale drugiego już tam nie zapiszemy. Zastanawia mnie bardzo duża rotacja kadry nauczycielskiej. W ciągu niespełna 3 lat zmieniło się 90% kadry.

Ocena: 2

17-01-2013 - Autor opinii: kwasek adam